1. B

Třídní učitel:   Mgr. Eva Poláchová  znak třída
Zástupce rodičů:

Na Svojanově

Školní výlet našich prvňáčků.

K závěru školního roku vždy patří školní výlet. Ten náš začal ve středu 12. června, kdy se parta všech letošních prvňáčků vydala autobusem směrem k hradu Svojanov. Je to starý, původně gotický hrad, nazývaný také "vilou českých královen". I když počasí mohlo být trochu vstřícnější, nebránilo nám nic užít si toto dopoledne naplno. Hrad jsme prolezli od strašidelného sklepení po úžasnou vyhlídku z věže. Největší zájem vzbudila možnost vyzkoušet si držet meč a štít, nasadit si přilbu a poté také prohlídka mučírny. Některé nástroje a vyprávění pana průvodce opravdu vzbuzovaly hrůzu! Čas samozřejmě vyšel i na zakoupení suvenýrů a něčeho dobrého do bříšek.

Výlet byl opravdu skvělým zážitkem na konec školního roku. Jen škoda, že tak rychle uběhl!