9. A 2023

EDJ 2019 120 2

Zástupce rodičů:  Petra Čížková

Výlet Veverská Bítýška 8. A

Blíží se konec školního roku a skončilo období karantén, proto jsme se mohli vydat na školní výlet za hranice našeho města.

Ve středu 8. června jsme se ráno setkali na vlakovém nádraží v Bystřici a jeli vlakem do Tišnova. V Tišnově jsme přesedli na autobus, který nás dovezl do Veverské Bítýšky. Tam už nás v Jarošově mlýně čekal pan mlynář. Na přivítání jsme dostali malé pohoštění, a pak už následovala prohlídka mlýna s velice obsáhlým vyprávěním o jeho historii, výrobě mouky a strojích v budově. Dalším cílem našeho putování byl hrad Veveří. Na hrad jsme došli pěšky, cesta vedla krásnou přírodou. Zde jsme si prohlédli apartmány prince z Vasy i celé nádvoří. Do Veverské Bítýšky jsme se vrátili lodí po Brněnské přehradě. V Bítýšce jsme nasedli na autobus a vraceli se domů. Počasí nám přálo, zážitků bylo spoustu. Tak zase někdy příště.

Výlet 2022 500

Výlet Veverská Bítýška 8. A 1 1Výlet Veverská Bítýška 8. A 1 2Výlet Veverská Bítýška 8. A 1 3Výlet Veverská Bítýška 8. A 1 4Výlet Veverská Bítýška 8. A 1 5Výlet Veverská Bítýška 8. A 1 6Výlet Veverská Bítýška 8. A 1 7Výlet Veverská Bítýška 8. A 1 8Výlet Veverská Bítýška 8. A 1 9Výlet Veverská Bítýška 8. A 1 10Výlet Veverská Bítýška 8. A 1 11Výlet Veverská Bítýška 8. A 1 12Výlet Veverská Bítýška 8. A 1 13Výlet Veverská Bítýška 8. A 1 14Výlet Veverská Bítýška 8. A 1 15Výlet Veverská Bítýška 8. A 1 16Výlet Veverská Bítýška 8. A 1 17Výlet Veverská Bítýška 8. A 1 18Výlet Veverská Bítýška 8. A 1 19Výlet Veverská Bítýška 8. A 1 20Výlet Veverská Bítýška 8. A 1 21Výlet Veverská Bítýška 8. A 1 22Výlet Veverská Bítýška 8. A 1 23Výlet Veverská Bítýška 8. A 1 24Výlet Veverská Bítýška 8. A 1 25Výlet Veverská Bítýška 8. A 1 26Výlet Veverská Bítýška 8. A 1 27Výlet Veverská Bítýška 8. A 1 28Výlet Veverská Bítýška 8. A 1 29Výlet Veverská Bítýška 8. A 1 30Výlet Veverská Bítýška 8. A 1 31Výlet Veverská Bítýška 8. A 1 32Výlet Veverská Bítýška 8. A 1 33Výlet Veverská Bítýška 8. A 1 34Výlet Veverská Bítýška 8. A 1 35Výlet Veverská Bítýška 8. A 1 36Výlet Veverská Bítýška 8. A 1 37Výlet Veverská Bítýška 8. A 1 38Výlet Veverská Bítýška 8. A 1 39Výlet Veverská Bítýška 8. A 1 40Výlet Veverská Bítýška 8. A 1 41Výlet Veverská Bítýška 8. A 1 42

Výlet Veverská Bítýška 8. A 2 1Výlet Veverská Bítýška 8. A 2 2Výlet Veverská Bítýška 8. A 2 3Výlet Veverská Bítýška 8. A 2 4Výlet Veverská Bítýška 8. A 2 5Výlet Veverská Bítýška 8. A 2 6Výlet Veverská Bítýška 8. A 2 7Výlet Veverská Bítýška 8. A 2 8Výlet Veverská Bítýška 8. A 2 9Výlet Veverská Bítýška 8. A 2 10Výlet Veverská Bítýška 8. A 2 11Výlet Veverská Bítýška 8. A 2 12Výlet Veverská Bítýška 8. A 2 13Výlet Veverská Bítýška 8. A 2 14Výlet Veverská Bítýška 8. A 2 15Výlet Veverská Bítýška 8. A 2 16Výlet Veverská Bítýška 8. A 2 17